duckysino.com.nl
InloggenRegistreren
Welkomstpakket
TOT €2.500 + 250 GRATIS SPINS
Drops & Wins
5 Lions Megaways
Pragmatic Play
5 Lions Megaways 2
Pragmatic Play
Big Bass - Hold & Spinner
Pragmatic Play
Big Bass - Secrets of the Golden Lake
Pragmatic Play
Big Bass Amazon Xtreme
Pragmatic Play
Big Bass Bonanza 1000
Pragmatic Play
Big Bass Boxing Bonus Round
Pragmatic Play
Big Bass Floats my Boat
Pragmatic Play
Big Bass Mission Fishin'
Pragmatic Play
Big Bass Reel Repeat
Pragmatic Play
Big Bass Splash
Pragmatic Play
Bigger Barn House Bonanza
Pragmatic Play
Bigger Bass Bonanza
Pragmatic Play
Bigger Bass Splash
Pragmatic Play
Book of the Fallen
Pragmatic Play
Bounty Hunter
Pragmatic Play
Chests of Cai Shen
Pragmatic Play
Fire Stampede
Pragmatic Play
Fruit Party
Pragmatic Play
Gates of Hades
Pragmatic Play
Gates of Olympus
Pragmatic Play
Gates of Olympus 1000
Pragmatic Play
Gates of Olympus Super Scatter
Pragmatic Play
Genie's Gem Bonanza
Pragmatic Play
Live spellen
AutoRoulette 1
LuckyStreak
Autoroulette 2
LuckyStreak
Bac Bo
Evolution
Bet Behind Pro Blackjack
Pragmatic Play Live
Blackjack 17
Pragmatic Play Live
Blackjack 21
Pragmatic Play Live
Blackjack 28 - Azure
Pragmatic Play Live
Blackjack 7
LuckyStreak
Blackjack Classic 18
Evolution
Blackjack VIP
LuckyStreak
Caribbean Stud Poker
Evolution
Casino Hold'em
Evolution
Crazy Coin Flip
Evolution
Crazy Pachinko
Evolution
Crazy Time
Evolution
Crazy Time A
Evolution
Deutsches Roulette
Evolution
Dream Catcher
Evolution
Football Studio
Evolution
Fortune Roulette
Pragmatic Play Live
Ice Fishing
Evolution
Immersive Roulette
Evolution
Infinite Blackjack
Evolution
Lightning Blackjack
Evolution

Duckysino casino

duckysino-nl

Duckysino is sinds 2025 actief en wordt geëxploiteerd door Kornelity SRL onder een licentie van de Tobique Gaming Commission met de status GELDIG. De spelbibliotheek is sterk op gokkasten gericht: alleen de categorie Bonusaankoop telt 2.067 titels, naast 436 livespellen, 72 eigen Originals en 39 exclusieve releases, verspreid over 95 aanbieders. Het welkomstpakket loopt op tot €2.500 plus 250 gratis spins, aangevuld met wekelijkse cashback tot 12,5% en een zondagse reload met vaste promotiecodes. Het loyaliteitssysteem van Duckysino omvat zestien niveaus met Coins Rakeback tot 18% en een VIP-club vanaf de Goud-rang. Naast casino is er een sportboek met ruim dertig sporten, Cash Out en een comboboost tot 1,5x. De livechat is 24/7 bereikbaar en e-mails worden binnen 24 uur beantwoord.

Bonussen en promoties bij Duckysino

Het bonusaanbod is verdeeld over casino en sportweddenschappen, met daarnaast doorlopende cashback, een wekelijkse reload en toernooien. De aanbiedingen van Duckysino worden in euro's uitgedrukt, met de aantekening dat limieten ook gelden als gelijkwaardig bedrag in andere valuta. Niet alle details, zoals de inzetvereiste van het welkomstpakket, staan in het beschikbare bronmateriaal.

Welkomstpakket: 100% tot €2.500 en 250 gratis spins

Het welkomstaanbod combineert een stortingsbonus met gratis spins. De verdeling over meerdere stortingen is niet gespecificeerd, evenmin als de geldigheidsduur van de spins.

OnderdeelWaarde
Bonuspercentage100%
Maximaal bonusbedrag€2.500
Gratis spins250
Minimale stortingNiet gespecificeerd (algemeen minimum €20)
Maximale inzet met actieve bonus€5 gokkasten / €10 live casino
InzetvereisteNiet gespecificeerd

Het claimen verloopt bij Duckysino in een beperkt aantal stappen:

  1. Registreer een account met e-mailadres en wachtwoord, of via Google.
  2. Bevestig de leeftijd van 18 jaar en ga akkoord met de voorwaarden en het privacybeleid.
  3. Vul eventueel een promotiecode in het daarvoor bestemde veld in.
  4. Doe een storting en raadpleeg de bonusinformatie voor de exacte voorwaarden.
  5. Volg de inzetvoortgang op de pagina "Saldo"; uitbetalen kan pas na afronding.

Sportbonussen op de eerste drie stortingen

Voor het sportboek geldt een aparte reeks stortingsbonussen met een lage inzetvereiste van x5 op het bonusbedrag en een looptijd van veertien dagen.

StortingBonusMaximumInzetvereisteLooptijd
1e100%€100x5 (bonus)14 dagen
2e75%€150x5 (bonus)14 dagen
3e50%€200x5 (bonus)14 dagen

Wekelijkse cashback, zondagse reload en toernooien

De cashback van Duckysino geldt uitsluitend voor gokkasten en wordt berekend over het werkelijke verlies tussen maandag 00:00 en zondag 23:59 UTC. De inzetvereiste bedraagt 1x, het bedrag vervalt na 72 uur en de maximale winst eruit is €10.000. Spelers die in Finland geregistreerd staan, zijn uitgesloten.

Duckysino-promoties met toernooien, wekelijkse cashback en zondagse reloadbonussen
Netto stortingCashbackMaximum
€20 – €1.0005%€100
€1.001 – €5.0006%€500
€5.001 – €10.0008%€1.000
€10.001 – €25.00010%€3.000
€25.000+12,5%€5.000
Alleen op uitnodiging (VIP)tot 25%–

Daar komt een reload bij die elke zondag met een vaste code te activeren is, telkens met een minimale storting van €30 en een inzetvereiste van x20: Brons 25% tot €100 (RELDAY), Zilver 25% tot €150 (SUNDAY), Goud 50% tot €200 (FUNDAY) en Platina 50% tot €300 (RELOAD). Voor sportspelers lopen daarnaast de comboboost tot 1,5x bij zestien of meer selecties en toernooien zoals Rookie Rumble (€2.500 per dag), Live Toernooi (€10.000 per drie dagen) en Drops & Wins met een netwerkpot van €25.000.000.

Algemene bonusvoorwaarden in het kort

  • Bijdrage aan de inzet: gokkasten 100%, kaartspellen, roulette, poker en videopoker 5%, live dealer 0%.
  • Maximale winst uit een bonus zonder storting: €50, tenzij anders vermeld.
  • Een bonus kan worden geannuleerd zonder verlies van eigen geld; met een actieve bonus wordt eerst het eigen saldo ingezet.
  • Pauzeren kan, maar de looptijd loopt door en de bonus kan vervallen.
  • Bij bonusmisbruik mag het casino winsten uit bonusgeld annuleren, ook achteraf.

Het VIP-programma van Duckysino

Het loyaliteitssysteem staat open voor alle geregistreerde spelers en kent vier rangen, verdeeld over zestien niveaus. Voortgang wordt bijgehouden met WP- en DP-punten; gokkasten, Casino Originals, Live Roulette, Live Blackjack en Instant Win tellen voor 100% mee, overige spellen voor 0%. Vanaf Goud 2 geldt een rangverlaging na een maand inactiviteit: elke zeven dagen vervalt 25% van de voortgang, te stoppen met een kwalificerende inzet van €2.500 (Goud 2) tot €20.000 (Platina). Het programma richt zich daarmee vooral op spelers met een regelmatig speelpatroon.

NiveauWPDP
Brons 1–50 – 8000
Zilver 1–51.500 – 7.0000
Goud 111.000500
Goud 230.0001.500
Goud 360.0002.700
Goud 4170.0007.500
Goud 5440.00020.000
Platina800.00035.000

Voordelen per rang en Coins Rakeback

De rakeback wordt elke twee weken op vrijdag in Coins bijgeschreven. De opgegeven Cashback Boost verschilt tussen de rangentabel en de FAQ van het casino, waardoor dat cijfer onbevestigd blijft.

  • Zilver: Coins Rakeback tot 2%, Cashback Boost 1%, reload tot €150.
  • Goud 1–2: rakeback 3%, VIP-club, exclusieve toernooien, 24/7 supportlijn; vanaf Goud 2 een VIP-manager, hogere opnamelimieten en voorrang bij opnames.
  • Goud 3 t/m 5: rakeback 7%, 8% en 13%, reload 50% tot €200.
  • Platina: rakeback tot 18%, alle VIP-voordelen, reload 50% tot €300.
  • VIP-overdracht: een bestaande VIP-status bij een ander casino kan worden getoond om voordelen te claimen.

Registreren bij Duckysino

Het registratieformulier is kort en vraagt alleen om een e-mailadres en wachtwoord. Een account bij Duckysino is uitsluitend toegankelijk voor personen van 18 jaar en ouder, wat bij aanmelding actief bevestigd moet worden. Hoeveel stappen er precies volgen voordat er gespeeld kan worden, staat niet in de bron.

  1. Open het aanmeldformulier en vul e-mailadres en wachtwoord in.
  2. Voeg desgewenst een promotiecode toe.
  3. Vink optioneel aan dat nieuws en aanbiedingen mogen worden toegestuurd.
  4. Bevestig de leeftijdsgrens van 18 jaar en de algemene voorwaarden en het privacybeleid.
  5. Rond af, of gebruik in plaats daarvan registratie via Google.

Inloggen en accountverificatie

Inloggen gaat met e-mailadres en wachtwoord, met een functie "Wachtwoord vergeten?", of via Google. Het platform hanteert een apart KYC-beleid; welke documenten en termijnen daarbij horen, is in het bronmateriaal niet uitgewerkt. Een uitbetaling kan pas worden aangevraagd nadat aan de inzetvereisten van een lopende bonus is voldaan.

Is Duckysino betrouwbaar? Licentie en beveiliging

De exploitant Kornelity SRL beschikt over een licentie van de Tobique Gaming Commission op grond van de Tobique Gaming Act 2023. De status kan worden gecontroleerd via validate.thetgc.ca, waar zowel www.duckysino.com als het hoofddomein als geregistreerde website staat vermeld. De commissie benadrukt daarbij dat zij geen eigenaar is van de dienst en dat naleving van wetgeving volledig bij de licentiehouder ligt.

Licentievalidatie van Duckysino met bedrijfsnaam Kornelity SRL en status GELDIG
ToezichthouderWettelijke basisLicentiehouderStatus
Tobique Gaming CommissionTobique Gaming Act 2023Kornelity SRL, San José, Costa RicaGELDIG (validatie 13-10-2026)

Beveiliging van spel en account

Duckysino publiceert een pagina over testmethoden voor eerlijkheid en willekeurige getallengeneratoren, naast een AML-beleid, een KYC-beleid en een privacybeleid. Welke testinstantie de RNG certificeert, wordt niet vermeld. Bij het affiliateformulier staat de verklaring dat persoonsgegevens beveiligd blijven; gegevens over SSL, PCI DSS of tweefactorauthenticatie ontbreken.

Verantwoord spelen

Spelersbescherming begint bij de leeftijdsgrens van 18 jaar, die tijdens de registratie expliciet moet worden bevestigd. Verder verwijst Duckysino in de footer naar twee specifieke pagina's over dit onderwerp.

Beschikbare hulpmiddelen

  • Verantwoord spelen: eigen informatiepagina in de footer; de inhoud staat niet in het bronmateriaal.
  • Zelfuitsluiting: aparte pagina, bedoeld om de toegang tot het account te beperken.
  • Geschillenbeslechting: eigen pagina voor klachten; de licentie-instantie is de Tobique Gaming Commission.
  • Stortings-, verlies- of sessielimieten en realitychecks: niet gespecificeerd in de bron.

Spelaanbod van Duckysino

Het aanbod draait om gokkasten, aangevuld met live casino, instant win, eigen titels en een volwaardig sportboek. De lobby werkt met categorietellers in plaats van een klassiek menu; een filternavigatie opent via het vergrootglas bovenin. Speltitels worden machinaal naar het Nederlands vertaald, wat zoeken op de originele naam lastiger maakt.

Duckysino-spellobby met kleurrijke gokkasten en verschillende spelthema's
AanbiederBekende titelsType
Pragmatic PlayPoorten van Olympus 2500, Grote Baars Halloween 3Slots, jackpots
EvolutionBliksemroulette, Gekke tijd, DiscoballenLive casino
Penguin KingDouble Dragon Gold, 777 Hot Reels: SuperchargedJackpotslots
NovomaticBook of Flames Hold & Win, 20 Mega HotfireSlots
BGamingKippenjacht 2, Boek van verborgen gravenSlots, instant win
Duckysino OriginalsKippenweg 2, MegaBlock, Plinko1000Eigen spellen

Gokkasten, bonus buy en jackpots

De categorie Bonusaankoop is met 2.067 titels veruit de grootste, gevolgd door Boeken (61), Drops & Wins Slots (51), Nieuwe spellen (50) en Jackpots (38). Megaways is aanwezig via titels als Christmas Carol Megaways en Het hondenhuis Megaways 1000. Bij Crown of Fire Jackpot Spel stond een jackpotbedrag van €191.052 vermeld. RTP-waarden en volatiliteitsfilters worden niet gepubliceerd.

Live casino en gameshows

Met 436 livespellen van Evolution, Pragmatic Play Live en Lucky Streak dekt het platform roulette, blackjack en gameshows. Bliksemroulette kent een inzetbereik van €0 tot €3.000. Let op: livespellen tellen niet mee voor bonusinzetvereisten, maar Live Roulette en Live Blackjack leveren wel volledige loyaliteitspunten op.

Instant win, crashspellen en Originals

De sectie Direct winnen telt 165 titels, waaronder Plinko (Amiry Games), Tower Rush (Galaxsys) en Tik op de pot (Platipus). Daarnaast zijn er 72 eigen spellen onder de noemer Originals, met titels als Kippenweg, Drakenpotten en Joker's botsing. Crashspellen vormen een eigen categorie met filters op Aviator en Aviatrix.

Sportweddenschappen en esports

Het sportboek dekt meer dan dertig disciplines, met voetbal (circa 1.179 evenementen), tennis (462), basketbal (204) en ijshockey (181) als grootste markten. Enkelvoudige en combinatieweddenschappen zijn mogelijk, inclusief livewedden met scores, Cash Out en een snelle wedfunctie. Esports omvat onder meer eSoccer (108) en eBasketball (60); Nederlandse competities worden niet apart uitgelicht.

Betaalmethoden bij Duckysino

De kassa werkt in euro's en combineert kaarten, e-wallets, een prepaidoptie en cryptovaluta. Op de site staan logo's van Visa, MasterCard, Revolut, Crypto, Skrill en Paysafecard; een externe review noemt daarnaast Apple Pay, Google Pay, Instant banktransfer en Volt. Kosten en verwerkingstijden per methode worden nergens gespecificeerd. iDEAL komt in geen enkele bron voor.

Stortingen en limieten

MethodeTypeMinimumMaximumVerwerkingstijdKosten
Visa / MastercardKaart€20Niet gespecificeerdNiet gespecificeerdNiet gespecificeerd
Skrill / RevolutE-wallet€20Niet gespecificeerdNiet gespecificeerdNiet gespecificeerd
PaysafecardPrepaid€20Niet gespecificeerdNiet gespecificeerdNiet gespecificeerd
Apple Pay / Google PayMobiel€20€1.000Niet gespecificeerdNiet gespecificeerd
Bankoverschrijving / VoltBank€20€5.000 via bankrekeningNiet gespecificeerdNiet gespecificeerd
BTC, ETH, LTC, DOGE, XRP, USDTCrypto€20Niet gespecificeerdNiet gespecificeerdNiet gespecificeerd

Uitbetalingen en opnamelimieten

Uitbetalen gebeurt altijd via dezelfde methode als waarmee is gestort, bijvoorbeeld creditcard naar creditcard. De doorlooptijd wordt in de externe review omschreven als "niet de snelste", zonder concrete dagen. Voor spelers met kleinere saldi is de minimumgrens van €50 het belangrijkste aandachtspunt.

  • Minimale opname: €50, bij sommige methoden €100.
  • Maximum per opname: €1.000; weeklimiet €3.000; maandlimiet €10.000.
  • Verhoogde limieten en voorrang in de wachtrij vanaf Goud 2 en Platina; bedragen niet gespecificeerd.
  • Een geannuleerde opname telt weer mee bij de netto storting voor de cashbackberekening.

Duckysino mobiele app

Op de site staat een knop met de tekst "installeer de Casino-app". Om welke platforms het gaat, of installatie via de App Store, Google Play of een APK verloopt en of functies afwijken van de browserversie, wordt niet toegelicht. De mobiele browserversie werkt volgens de externe review zonder aanmerkingen op een telefoon; er zijn geen prestatieproblemen gemeld. Minimale iOS- of Android-versies, pushmeldingen en biometrisch inloggen komen in de bron niet voor. Wel is inloggen of registreren via Google mogelijk, wat op mobiel een stap scheelt. Over eventuele verschillen in spelaanbod of beschikbaarheid van live casino op mobiel zijn geen gegevens beschikbaar.

Klantenservice van Duckysino

Ondersteuning verloopt in de eerste plaats via een livechat met een AI-assistent, waarbij vooraf naam en e-mailadres worden gevraagd. Het casino vermeldt zelf dat de antwoorden door AI worden gegenereerd en fouten kunnen bevatten. Daarnaast is er een helpcentrum met een uitgebreide FAQ over bonussen, cashback en het loyaliteitssysteem.

KanaalBeschikbaarheidReactietijd
Livechat (AI ChatBot)24/7Vrijwel direct
E-mail: [email protected]DagelijksBinnen 24 uur
Speciale VIP-supportlijn24/7 vanaf GoudNiet gespecificeerd

Voor- en nadelen van Duckysino

De onderstaande punten zijn gebaseerd op de vastgestelde gegevens en op de bevindingen van een externe Nederlandstalige review, die het platform een score van 7,5 toekende.

PluspuntenMinpunten
2.067 bonus-buytitels en 436 livespellen van 95 aanbiedersGeen traditioneel hoofdmenu; filternavigatie via het vergrootglas
72 eigen Originals en 39 exclusieve titelsUitbetalen pas vanaf €50, bij sommige methoden €100
Cashback met een lage inzetvereiste van 1xReloadbonussen van 25% tot 50% met een inzetvereiste van x20
Zestien loyaliteitsniveaus met rakeback tot 18%Niet alle spellen zijn via filters te vinden
Livechat 24/7 en e-mailrespons binnen 24 uurOpnamelimiet van €1.000 en €10.000 per maand
Sportbonussen met een lage inzetvereiste van x5Taalkiezer toont "Engels"; delen van de site zijn machinaal vertaald

Veelgestelde vragen

Onderstaande vragen behandelen onderwerpen die nog niet eerder aan bod kwamen en die uit de vastgestelde gegevens te beantwoorden zijn.

Wie is de eigenaar van Duckysino?

Het merk wordt geëxploiteerd door Kornelity SRL, gevestigd in het LY Center in San José, Costa Rica. Gegevens over moeder- of dochterondernemingen zijn niet beschikbaar.

Sinds wanneer bestaat het casino?

Volgens een externe Nederlandstalige review is Duckysino sinds 2025 actief. De copyrightvermelding op de site verwijst naar 2026.

Kloppen de berichten dat er niet wordt uitbetaald?

Online circuleren beweringen dat het casino niet uitbetaalt, maar de reviewer kon die niet bevestigen. Storten en uitbetalen verliepen in die test zonder problemen, al werden ze omschreven als niet de snelste.

Welk thema hanteert de site?

Het ontwerp draait om badeendjes, met een springend badeendje met VR-bril als intro-element. Een daadwerkelijk VR-product wordt niet aangeboden.

Zijn er grote winsten bekend?

De homepage toont een feed met recente winsten, waaronder €13.152 en €6.894 op Suikerroes 1000, €12.240 op Coin Strike 2 en €8.228 op Christmas Carol Megaways. Ook staat een winst van €6.699 op Grote Baars - Vasthouden & Draaien vermeld.

Is er een affiliateprogramma?

Duckysino heeft een pagina "Aangesloten bedrijven" met een contactformulier voor bedrijfsnaam, Telegram of Skype en een bericht van maximaal 500 tekens. Het affiliateteam reageert binnen 24 uur; commissiestructuren worden niet genoemd.

Welke toernooien lopen er doorlopend?

Rookie Rumble draait dagelijks om €2.500, het Live Toernooi elke drie dagen om €10.000 en Wekelijkse Kampioen werkt met een klassement op basis van inzet. Daarnaast lopen BGaming Drops (€1.000.000) en SpinolaLeague 2026 (€12.000.000).

Wat onze spelers zeggen
R.V.
Ruben V.
2 oktober 2026
✮✮✮✮✮✮✮✮✮✮
Fijne site met veel slots
Ben al een paar maanden lid en moet zeggen dat het aanbod aan slots echt indrukwekkend is. De live casino tafels werken soepel en de storting via iDEAL is binnen een paar seconden verwerkt. Klantenservice reageerde snel toen ik een vraag had over mijn account verificatie. Enige minpunt is dat sommige populaire spellen soms wat traag laden tijdens drukke avonden.
S.B.
Sanne B.
15 september 2026
✮✮✮✮✮✮✮✮✮✮
Prima, maar opname duurt lang
De welkomstbonus was leuk om mee te beginnen en ik heb veel plezier gehad met de jackpotspellen. Alleen de uitbetaling naar mijn bankrekening duurde langer dan ik had verwacht, zeker in vergelijking met andere sites waar ik speel. Support was wel vriendelijk en legde goed uit waar de vertraging vandaan kwam.
T.D.
Thomas D.
28 augustus 2026
✮✮✮✮✮✮✮✮✮✮
Top ervaring op Duckysino
Echt een van de betere casino sites die ik heb geprobeerd. De interface is overzichtelijk, het spelaanbod enorm en de bonussen zijn eerlijk uitgelegd zonder kleine lettertjes trucjes. Betalen met Trustly ging vlekkeloos en ook de live chat support was direct bereikbaar toen ik een vraag had over mijn bonusvoorwaarden.
L.H.
Lotte H.
10 juli 2026
✮✮✮✮✮✮✮✮✮✮
Kon beter met mobiele versie
Op de desktop werkt alles prima maar via mijn telefoon laadde de site soms traag en haperden sommige slots. Het spelaanbod zelf is wel goed, veel variatie aan tafelspellen en gokkasten. Hopelijk wordt de mobiele ervaring binnenkort verbeterd want dat zou echt een verschil maken.